Kvalita, spolehlivost a moderní design

Od vynálezu elektřiny funguje čím dál více přístrojů, domácích pomocníků a různých strojů právě na tento druh energie. K tomu, abyste mohli všechny tyto stroje připojit ke zdroji, je potřeba mít interiér vybavený zásuvkami. Také většina lustrů, lamp a světel funguje díky elektrické energii, a abyste je mohli rozsvítit a zase zhasnout, potřebujete vypínače. Prostě a jednoduše, dnešní interiér se bez elektroinstalačních prvků neobejde.

moc zásuvky

Jenže pokud chcete mít Vaši domácnost či kancelář vybavenou opravdovou kvalitou, tak se nemůžete spolehnout na jen tak ledajaké elektroinstalační prvky. Zásuvky a vypínače Unica colors jsou jednou z produktových řad předního světově proslulého výrobce elektroinstalačních prvků a materiálu, který dodává na trh opravdu vysoce kvalitní produkty s dlouhou životností a jedinečným designem, který u jiných elektroinstalačních prvků prostě nenajdete.

Právě řada Unica colors je toho důkazem. V této produktové řadě totiž najdete naprosto jedinečné dekorační rámečky, kterými můžete zásuvky a vypínače změnit v originální bytový doplněk. Dobře víme, že u vypínačů a zásuvek Vám hlavně jde o jejich kvalitu, funkčnost a samozřejmě odolnost, toto všechno elektroinstalační prvky Unica colors splňují, ale mají ještě něco navíc. Mohou zdokonalit a zpříjemnit Váš interiér a v každé místnosti se stanou její součástí.

typy zásuvek

Jen vstupte do naší nabídky a najděte si přesně ten model vypínače či zásuvky, který potřebujete. Ať už půjde o běžnou síťovou zásuvku či o telefonní nebo o běžný vypínač nebo otočný stmívač či jakýkoliv jiný spínač, jistě u nás najdete přesně to, co hledáte. A pak vstupte do nabídky Unica colors a vyberte si správně barevně laděný dekorační rámeček, přesně ten pravý právě do Vašeho interiéru.

Kromě obrovské nabídky elektroinstalačních prvků a materiálu pro Vás máme připravenou také obrovskou nabídku světelných zdrojů, jak pro interiér, tak pro exteriér. Proto neváhejte a navštivte nás.