Koktejly na hubnutí, co fungují!

Koktejly na hubnutí

Proč držet nepříjemnou dietu, když to jde i jinak. Vy nemusíte přistupovat na přísný dietní režim, když na to nejste nastaveni, pokud potřebujete shodit pár nadbytečných kilogramů. Vrtíte nevěřícně hlavou, že bez diety hubnutí není možné? Dovolíme si vás vyvést z omylu.

Bohužel jsou dnes časopisy, zvláště pro dívky a ženy plné doporučení, jak hubnout spolu s dietními režimy všech možných druhů. Diet je vážně bezpočet, a hlavně mladé dívky zkoušejí kde co, aby se vyrovnaly svou štíhlostí modelkám, které jsou jim dennodenně představovány v časopisech, tisku či televizi. Není to zrovna dobrý příklad, protože právě modelky nevysílají zdravý životní styl, ale to dnešní dívky nevidí.

koktejl na hubnutí

Zjistěte si váš b o d y m a s s i n d e x

Obraťme zrak k těm, kteří hubnutí skutečně potřebují. To zjistíte tak, že si vypočtete váš body mass index, což je jakýsi u k a z a t e l zdravého životního stylu. Nemusíte složitě umocňovat při výpočtu, stačí si najít webový kalkulátor, kde po dosazení výšky, váhy, věku a označení, zda jste žena či muž, se na jeden klik dozvíte vaše BMI.

obézní muž

Jestliže vaše BMI vyhodnotí nadváhu, je nejvyšší čas hubnout, ale zkuste to i bez přísné diety i bez cvičení. Hubnout po novu lze i bez diety. Stačí zařadit nutriční nápoj Goodly, který vám dodá všechny potřebné živiny včetně vitamínů, minerálů, probiotik a vlákniny. Váš žaludek zasytí na dobu tří až čtyř hodin, takže nebudete mít pocit hladu. K tomu se budete stravovat ve stejném režimu, na který jste byli zvyklí.

Koktejly, co vážně fungují

Nezapomínejte ale na to, že nutriční drinky nejsou náhradou běžné stravy! Vy je „jen“ zařadíte do svého běžného denního jídelníčku. Důležité je to, že hubnoucí koktejly mají přesně daný poměr živit, tudíž si vaše tělo nesáhne pro energii do svalů, ale právě do přebytečné tukové hmoty a tím nastartujete hubnutí!