Nejlepší přístěšek pro Vaše auto


Ano, každý majitel auta, motorky, čtyřkolky nebo jiného motorového vozidla ví, co je pro jeho vozidlo nejlepší, a to ve všech ohledech nejen v tom, co do Vašeho auta tankujete, ale i jak často ho myjete nebo jak často jezdíte do myčky. Právě protože věříme, že víte, co je pro Váš vůz nejlepší, tak s tím Vám asi úplně radit nebudeme, ale s čím Vám rádi poradíme, to se dozvíte za několik málo momentů. Máte garáž? Máte zahradu? A máte na ni místo? Pokud nemáte garáž, máme pro Vás perfektní řešení, pro jeho realizaci je ale velmi důležité, abyste na Vaší zahradě měli nějaký ten volný prostor. Tento volný prostor totiž můžete vyplnit multifunkčním altánem.

Altán bez zástěny

Tento altán totiž skvěle poslouží nejen jako přístřešek pro auto a tedy skoro jako plnohodnotná garáž, ale také ho můžete využít při letní grilovačce, kdy se pod něj s přáteli nebo rodinou schováte. Ale pozor, určitě pod ním negrilujte, naše altány jsou totiž celé ze dřeva, což jim dodává nejen dojem toho, že ve Vaší zahradě mají být, protože jsou z přírodních materiálů. Přesněji ze smrkového dřeva. Pokud nehledáte přístřešek třeba zrovna pro Vaše auto, ale například pro Váš traktor, tak ani v tomto případě neprohloupíte, většina klasických traktorů se pod něj také může schovat.

Altán se zástěnou ze smrkového dřeva

Jeho výška je totiž více než dva metry, tedy alespoň ta výška, která se dá běžně použít pro průjezd nebo průchod. Jinak je jeho celková výška skoro tři metry. V naší nabídce máme na výběr ze dvou přístřešků pro auto. Jejich parametry jsou totožné, liší se v tom, že jeden z našich altánů, přesněji Altán Dionýsos má buď možnost se zástěnou nebo bez ní. Možnost se zástěnou využijete pokud byste přístřešek chtěli umístit někam k plotu a u sousedů mají neposedná dítka od kterých Vám na zahradu stále něco létá a Vy nechcete, aby Vaše auto bylo poškrábáno od kamenů nebo něčeho jiného. Zástěna se hodí i v případě, že u Vás na zahradě stále fouká nebo je riziko, že by Vám na auto mohlo něco přiletět. Pokud jsme Vás oslovili, navštivte náš web.