Pojďte do toho s námi!

Nebojte se půjček, úvěrů a dalších finančních možností jak získat peníze jenom kvůli tomu, že nevěříte bankám, nebo že vás nebaví dlouhé papírování a složité vyřizování.

Máte negativní zkušenost s bankovními domy? Pak se obraťte na nebankovní instituce, které jsou v tomto oboru poskytování půjček a úvěrů nejlepší na trhu https://www.hypotekybezregistru.cz/!na klíč

Nechtěla vám banka někdy v minulosti dát peníze? Máte podle ní nedostatečný příjem, nebo jste zapsáni v registru dlužníků, takže žádné peníze vás od nich nečekají? Nebaví vás dlouhodobé vyřizování a složité papírování? Je to nekonečná ztráta času, když neustále musíte do banky chodit!

Pak zkuste změnu v podobně nebankovní hypotéky! peníze

a. Co můžete konkrétně očekávat?

Vyplácíme peníze až do hodnoty 70% odhadní ceny nemovitosti. Odhad provádíme vlastními zkušenými pracovníky, kteří určí na základě fotografií hodnotu nemovitosti. Nemusíte nikam chodit, veškeré vyřízení je online. Splácet můžete od jednoho roku až po dlouhých třicet let. Předem neplatíte žádné poplatky. Hypotéku můžete kdykoliv předčasně splatit a to bez sankcí nebo poplatků. Ovšem pozor jenom v případě, pokud nemáte záznam v registrech. Jednáme velice rychle a efektivně.penízky

b. Pro firmy a podnikatele máme také něco!

Pokud vás v bance odmítli, pak se nebojte zkusit jinou možnost, která je vám k dispozici. Zašlete nám fotografie nemovitosti a při expresním jednání můžete mít peníze do 24 hodin od podpisu smlouvy. Poskytujeme půjčky pro podnikatele na zástavu nemovitostí, vyplácíme exekuce, nabízíme konsolidaci půjček, zprostředkujeme zlepšení nevýhodných úvěrů. Snažíte se oddlužit vaši nemovitost? Velice rádi vám s tím pomůžeme. Finance můžete využít bez daného účelu. Nebudete nikomu dokazovat, na co jste peníze použili. Budou jenom vaše a vy si s nimi můžete nakládat podle libosti.