S tímto druhem nábytku ušetříte místo

Malý byt nemusí automaticky znamenat nedostatek místa. Trochu obytného prostoru se dá ušetřit s lehkou pomocí speciálního nábytku, který se vsunuje do zdí.

S tímto druhem nábytku ušetříte místo

Koupě velkého bytu je dnes pro většinu rodin docela velký finanční problém. I proto hodně lidí v současnosti žije sice ve svém vlastním obydlí, ale na docela malém prostoru. Někomu to vyhovuje, ale hlavně větší rodiny s více dětmi to mají těžké. Z toho důvodu se snaží najít místo kde se jen dá. Jakákoliv forma rozšiřování ve většině případů není možná, anebo je finančně hodně náročné. Ovšem i tak existují způsoby, jak malý byt udělat trochu lepší pro život.

Ložnicová skříň

Tím asi nejlepším a nic nestojícím způsobem je generální úklid. V tomto případě ale nehraje prim vysavač ani oprašovač, ale hlavně schopnost vybrat věci, které nejsou v domácnosti potřeba, a které musí ven. Pokud toto nebude dostačující, je vhodné zaměřit se na nábytek. Není potřeba samozřejmě vyhazovat všechno. Bohatě postačí zbavit se úložného nábytku, který je vhodná následně vyměnit za vestavěné skříně na míru sten-skrine.cz.

Šatna

Vhodné do každého pokoje

Vzhledem k tomu, že jsou skříně vestavěné, nezabírají prakticky žádné místo. Tedy ony místo samozřejmě zabírají, ale nikoliv přímo v místnosti, ale v jejich zdech. Díky tomu je možné uspořit i několik metrů čtverečních, což se vždy pozitivně projeví. Je možné tímto nábytkem vybavit jak dětský pokoj, tak i obývák, ložnici či dokonce kuchyň. Hodně záleží na tloušťce zdí. Na čem však nezáleží prakticky vůbec, to jsou tvary stěn. Ty mohou být často i dosti pokroucené. I tak se dají vydlabat a nábytek do nich dokonale zapadne.

Vhodný materiál

Existují i lidé, kteří si nechávají vestavěné skříně na míru vyrábět z těch nejkvalitnějších možných dřevin, ale to je docela zbytečné. Tělo klidně může být vytvořena z běžných materiálů. Ničemu to vadit nebude, jelikož se valná část nábytku bude stejně nacházet ve stěně. Dost se tak může ušetřit. Jediné, co stojí za pozornost, co se týče surovin, tak jsou dveře. Ty mohou být vyrobeny třeba z drahého masivu. Ten jim dodá nejen odolnost, ale také robustní vzhled.