Umíte si složit potrubní trasu?


Kdo by neznal jednoduchou hru na mobilu nebo počítači, když dostanete určitý počet trubek, kolínek a rozbočovačů a máte co nejrychleji poskládat potrubí, kterým musí v časovém limitu voda protéct do cíle. Je to taková hra pro instalatéry amatéry, ale ono to v realitě vypadá úplně stejně. Každý instalatér musí najít pro potrubní rozvody nejlepší cestu, která bude co nejkratší čili nebude potrubí zbytečně drahé, nebude mít zbytečné spoje, které zvyšují šanci na nějakou pozdější netěsnost, a nebude nijak překážet v domě, abychom nemuseli třeba ve sklepě složitě přeskakovat nebo podlézat potrubí.

instalatér

Instalatér nepotřebuje pro sestavení moc dílů. Vystačí si s trubkami, spojkami trubek a pak různými tvarovými díly jako jsou T-kus 90° chlorito.cz, kolena 90° nebo 45°a to je v podstatě vše. Z tohoto složí šikovný instalatér potrubní rozvody v celém domě. Potřebné jsou také ventily, kterými v jednotlivých větvích potrubí půjde zastavit přívod vody, abyste například mohli odstavit nefunkční pračku nebo vyměnit vodovodní baterii.

Šikovný instalatér je k nezaplacení, protože rozvézt po celém domě potrubní rozvody, nebo přivézt vodu do vašeho bazénu či sestavit okruh mezi bazénem a čerpadlem pro čištění vody v bazénu. U žádných potrubních rozvodů nechcete, aby docházelo k úniku vody a to vám zaručí jen spolehlivý a šikovný instalatér.

T-kus 90°

Jste vy onen šikovný instalatér? A máte svého oblíbeného dodavatele potrubí a tvarovek? A nechcete zkusit někoho nového, kdo vás překvapí třeba cenou a třeba širokým sortimentem? Co zkusit firmu Chlorito, která nabízí vše okolo bazénů. Určitě to stojí za pokus a možná budete překvapení jejich nabídkou, stačí jen poslat poptávku.

Mít kvalitní potrubí a tvarovky, to vám jako amatérovi stačit nebude. Potřebujete ještě zručného instalatéra, který ale ví, kde nakupovat kvalitní potrubí a tvarovky.