Sportovní zábava

Kurz bezpečně na ferratě patří mezi nejoblíbenější sportovní aktivity všech dorůstajících dětí. Možnost vydat se s profesionálním průvodcem, který naučí všechny zásady správného a bezpečného lezení. A usnadní tak mladým lidem pozdější výstupy v zahraničí. Během prvního kurzu se tak dozví, proč někdy profesionální lezci nenosí prsák, co je to odsedka, jak se váže lodní uzel, prusík, dračák či půlloďák. Co si připravit před prvním výstupem a proč nezapomenout přibalit pár suchých ponožek. Naučí se se nosit krátké lano tak, aby jím neshazovali kameny a nezůstali na něm viset při nechtěném pádu. A pomůže vybudovat návyky, jak se chovat v krizových situacích. Odměnou, která čeká po prvním zdolání ferraty, se nedá popsat slovy. Kromě krásných výhledů do okolí a zábavy, kterou si spolulezci prožijí, jsou to i fotografie. Které po ukončení kursu dojdou od jeho organizátorů do mobilních zařízení na památku.

Na vrcholku

Zábava na tryskách je určena pro děti – plavce. Flyboard je adrenalinový sport, který si už nachází svoje příznivce. První lekce s instruktorem pomáhá zvládnout pohyb v tryskových botách na hladině. K čemuž se postupně přidávají i nezbytné manévry. Jako je technika při otáčení či zakončení jízdy. V kursu je zajištěno veškeré vybavení, které je k tomuto sportu zapotřebí. Pronájem vodního skútru s flyboardem, neopren, plovací vesta, rukavice a nepostradatelná helma. Z bezpečnostních důvodů. Většina zájemců o tuto vodní zábavu zvládne techniku létání hned v prvních hodinách na vodě.

Ponor v bazénu

Vzhledem k tomu, že v naší republice není moře, ponor před odjezdem k němu je potřeba natrénovat v bazénu. Nabízí se Ponor na zkoušku. Pod dozorem zkušeného potápěče. Který seznámí svoje svěřence s potřebnou teorií o veškerých nástrahách při potápění. Aby praktická část výcviku proběhla poté už bez problémů. Pro všechny, kteří se tohoto kurzu zúčastní, je k dispozici veškeré potápěčské výstroje. Včetně naplněné láhve. Po jeho úspěšném zakončení jsou pro nové potápěče připraveny diplomy s potvrzením, že byl zkušební ponor zvládnut bezchybně.