Těhotenská móda musí být praktická a pohodlná – Co by měly nastávající maminky nosit?

Každá těhotná žena se musí vyrovnat s tím, jak se její postava mění. Tomu je nutné přizpůsobit i oblékání. Jak si vybrat těhotenskou módu, aby byla pohodlná?

Těhotenská móda musí být praktická a pohodlná – Co by měly nastávající maminky nosit?

Ženy módu obvykle zbožňují a rády se hezky oblékají, jakmile ale přijdou do požehnaného stavu, jde všechno stranou. Oblečení v době těhotenství musí být zejména pohodlné, dobře padnoucí a praktické. S rostoucím bříškem se mění i nároky na oblékání, požadavky jsou jasné, oblečení by mělo být pohodlné, volné a snadno by se do něj mělo dát dostat. Jak uzpůsobit módu požehnanému stavu a co ideálně nosit?

pexels-photo-1145997

Těhotenská móda od začátku až do konce

V počátcích těhotenství se ženy obvykle ještě nijak přizpůsobovat novému stavu nemusí, dokud bříško neroste, je možné nosit většinou všechny kousky ze šatníku jako obvykle, některé ženy ale již od počátku požehnaného stavu chtějí hlavně pohodlí. Těhotenská móda má jednu výhodu, téměř všechny kousky se přizpůsobují rostoucímu bříšku, takže je možné nakoupit si oblečení hned ze začátku a to pak nosit po celý zbytek těhotenství, ale ne všechny ženy to tak mají. Kromě toho, že v těhotenství roste bříško, ženám se mění i jejich celá postava, proto je lepší zaměřit se na opravdu vzdušné a pohodlné volné šaty nebo těhotenské legíny.

Co se vyplatí nosit v těhotenství?

Oblíbené jsou těhotenské kalhoty, legíny, sukně nebo džíny. Všechny mají jedno společné, tím je úplet, který se nachází v oblasti bříška, ten se doslova natahuje přesně tak, jak bříško postupně roste. Těhotenské kalhoty obvykle nemají zipy ani knoflíky, aby se do nich dalo co nejsnadněji vklouznout. Ještě pohodlnější ale jsou šaty pro těhotné https://www.mlada-moda.cz/tehotenska-moda/saty. Šaty jsou přeci jen volnější a tak i o dost pohodlnější, bříško v nich pak může nádherně vyniknout, opět se můžete spolehnout na to, že se šaty přizpůsobí velikosti bříška tak, jak přirozeně roste a vyvíjí se po čas celého těhotenství.

pexels-photo-3094422

I přesto, že se těhotenské oblečení umí přizpůsobit oblejším křivkám, velikost vybírejte pečlivě. Určitě by vás v době těhotenství nemělo nikde nic tlačit, v dnešní době se ale naštěstí dát najít velmi krásné a módní oblečení i pro těhulky.

Své nejkrásnější období v životě můžete prožít i v krásném oblečení, což dříve nebývalo běžné.