Vaše srdce nemusí plakat, když najdete odbornou pomoc

I kdyby rostly manželské poradny jako houby po dešti, nebylo by jich stále dost. Protože jak rostou neshody mezi manželi, tak roste počet rozvodů přímou geometrickou řadou. Ale kdyby manželé věděli o existenci manželské poradny a hlavně NAVŠTÍVILI JI, pak by nemuselo na důsledky rozvodu doplácet na dvacet tři tisíce dětí, jak uvádějí statistiky roku 2019.

Důvody rozvodu bývají rozdílné – vyhoření vztahu, nevěra jednoho z partnerů nebo obou, nemožnost shodnout se v názorech, násilnictví, alkohol, drogy, nemoc …

láska

Bohužel – hlavně u nezralých manželství stačí první krize a manželé „jdou od sebe“. Nemají snahu, ani chuť a najednou ani důvod – manželství, do kterého vstupovali s růžovými představami, udržet.

A přitom stačí tak málo. Jestliže ve vašem vztahu funguje stále citový vztah vůči partnerce či partnerovi a nevíte, jak dál, protože váš vztah se nevyvíjí tak, jak jste očekávali, je dobrým rozhodnutím navštívit manželská poradna Praha Drahomirasinova

manželskou poradnu, kde se vás ujme empatická odbornice na manželské vztahové problémy.

srdce krvácí

Vaše srdce už nemusí krvácet, nemusíte trpět nespavostí, nemusíte užívat antidepresiva, když se svěříte se svými problémy člověku, který má pochopení a dovede vás vyslechnout a citlivě klást otázky tak, abyste se dobrali „jádru pudla“.

Možná jen potřebujete pochopení a svěřit se někomu, kdo není vázán povinnostmi vůči vám a partnerovi a je zcela nezávislý. Toto najdete v manželské poradně, kde vám dokážou pomoci a opět nastartovat váš vztah díky tomu, že oba pochopíte podstatu problému.

Odborník zmapuje váš vztah od počátku až po současnost a pomůže vám podívat se na situaci, která zapříčinila vyhasnutí vašeho partnerství. Bude vám nápomocna skutečně odbornými a citlivými radami a je jen na vás, zda chcete, aby vaše manželství opět začalo fungovat a oba se přičiníte o jeho záchranu.