Zábavní parky a kasína ve Spojených státech amerických

Zábavní parky a kasína ve Spojených státech amerických

 Po celém světě se nachází mnoho zábavních parků. Velký počet z nich můžeme navštívit ve Spojených státech amerických. Zde je velké množství zábavních parků s atrakcemi pro děti i dospělé. Nejvíce známé jsou zábavní parky Walta Disneye, které jsou rozmístěny po celém světě.

 Nejznámějším a zřejmě i nejoblíbenějším z nich je Disneyland, který se nachází v Kalifornii. Slavnostní otevření Disneylandu se konalo v roce, kdy bylo panu Disneymu 54let, tedy v roce 1955. V tomto parku si můžeme užít velké množství atrakcí. Doprovázet nás tu budou postavičky z pohádek Walta Disneye. 

disneyland-g9a88c9f84_640

 Magic Kingdom na Floridě je dalším ze zábavních parků společnosti Disney. Otevřen byl roku 1971 a nachází se zde podobné atrakce jako v Disneylandu. 

 Jedním z nejstarších zábavních parků ve Spojených státech je Cedar Point v Ohiu. Otevřen byl roku 1870 a kromě velkého počtu různých atrakcí, se pyšní největším počtem horských drah. 

 Ve Spojených státech je, kromě mnoha možností pro rodinnou zábavu, i velké množství kasín. Nejvíce jich můžeme navštívit v Las Vegas, kde se jich nachází 75. 

 Nejznámějším z nich je Bellagio. Před návštěvou kasína, se zde můžeme ubytovat v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu. Než vstoupíme do hotelu, přivítá nás pohled na nádhernou fontánu. 

 Ceasars Palace je další z řady luxusních hotelů s kasinem. Nachází se v Las Vegas v sídle Paradise. Dokončen byl v roce 1966 a je postaven v řeckém stylu. Zajímavostí, ve zdejším kasínu, jsou žetony s vyobrazenou Kleopatrou. 

 Dalšími z kasín, která můžeme navštívit v Las Vegas jsou, například, Mirage Casino, Golden Gate, Flamingo nebo třeba Luxor.

usa-ge86dfa482_640 

 Spojené státy americké nám nabízejí velkou možnost k zábavě. Bohužel, ne všichni si mohou, při výletu do USA, dovolit pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu nebo prohrát své peníze ve zdejších kasinech. To však nic nemění na tom, že tato místa jsou velmi krásná na pohled, a že stojí za to si je prohlédnout alespoň zvenčí.