Hry o únik vás ve vašem volnu pobaví

Víte o tom, že existují hry, které ve vás vyvolají napětí, vzrušení a pocit uspokojení, že jste se s nimi poprali díky vlastním schopnostem? Kromě těch deskových se vyberte za zábavou na místo, kde se nesetkáte pouze s relaxem, ale i velkou dávkou důvtipu, zapeklitých hlavolamů a kódů, které nebude snadné rozluštit.
Escape games enigmaescape.cz v Kolíně jsou skvělým tipem na zábavný program pro celou rodinu, bandu dobrých přátel, ale i kolegů z vašeho zaměstnání.Sestavte si tým hráčů z počtu členů 2 až 5 a přijďte si zahrát neobvyklou hru, kdy nebudete mít mnoho času na dlouhé úvahy.dlouhá chodba.jpg
Hodina a půl adrenalinu, kterou budete mít k dispozici vám nabídne nové zážitky, mnoho veselých okamžiků a prostoru k tomu, abyste si mohli ověřit vaše schopnosti.

Samara a Dvojitý agent – hry, které jsou v nabídce

Vaše role bude spočívat v tom, vcítit se do děje dané hry a přemýšlet nad záhadou detailně a s použitím logického myšlení. Samara je pokračováním příběhu z filmu Kruh, a pokud ho znáte, jistě víte, že na vás bude opět čekat hádanka ohledně šíření děsivé kazety, která za sebou nechala mnoho mrtvých.Jestli vás zajímá, jak je to možné, vyberte si tento typ hry a pomocí vašich známých odhalte všechny schované kódy, které vás přivedou na správnou odpověď.
Hra, jakou je Dvojitý agent vám nabídne vžít se do role detektiva, který nenechá záhadný případ bez povšimnutí a bude muset odhalit to, proč jeho kolega náhle zmizel. Jestli se pachatel ukrývá v místnosti s vámi nebo za tím může někdo jiný, budete muset už zjistit díky nápovědám, které budete mít po ruce.hořící svíčky.jpg

Uspořádejte teambuilding

Firemní akce, které bude předcházet zábavný program a chuť soutěžit se svými kolegy ze zaměstnání, bude mít úspěch i ve vaší práci. Zorganizujete teambuilding právě v únikové místnosti, ze kterého nevynecháte ani vašeho nadřízeného. Uvidíte, jak vás novodobý způsob společenských akcí mimo pracovní prostředí stmelí a dodá vám elán pracovat společně s lidmi, kteří se dokážou odreagovat i z neformální stránky.