Proč zvolit hypotéku bez dokládání příjmů

Když se podnikateli nedostává peněz, nezbývá mu nejednou, než si je od někoho půjčit. Protože na stromech nerostou a natrhat si je tedy nemůže.
A když takový podnikatel ví své, nejednou sází na některou z půjček od nebankovních finančních institucí. Protože jsou tyto často schopny nabídnout i to, čeho by se žadateli od bank nedostalo nebo o co by musel žádat dlouho a složitě, tak, že mu to nestojí za to.

předání

Vezměte si třeba něco jako hypotéka bez dokládání příjmů. Kolik má jenom tento typ úvěru nesporných výhod!
Řekněte sami:

 1. Kde jinde než zde by uspěl žadatel o půjčku, který se může pochlubit natolik zoufalým daňovým přiznáním, že by se mu s nadsázkou řečeno možná i nejeden žebrák posmíval?
 2. Kde jinde má naději na získání půjčky i člověk, který má záznam v registru dlužníků?
 3. Kde jinde si lze půjčit peníze na více než dlouhou dobu, a to až na celých čtyřicet let?
 4. Kde jinde je poskytnutí půjčky tak rychlé? Tak, že je možné získat ony peníze dokonce už v den podpisu úvěrové smlouvy?
 5. A kde jinde dotyčnému takto nejenom půjčí, ale zároveň je mu dána možnost utratit peníze za cokoliv, za co se mu je vydat zlíbí?

Jen těžko se na tyto otázky hledá jiná odpověď než ona hypotéka bez dokládání příjmů, že? A to jsme si ještě nezmínili ani celou řadu dalších předností, jako jsou:

úspry

 1. Zažádat si lze i telefonicky nebo prostřednictvím formuláře na internetu, načež už se o vše další postarají zástupci oné nebankovní společnosti.
 2. Parametry půjčky se nastavují tak, aby ji byl žadatel schopen zvládnout, aby měl dostatečně nízké splátky.
 3. Vše lze ale kdykoliv splatit předčasně a bez sankcí.
 4. Podmínky jsou předem jasné, bez skrytých poplatků a nevýhodných dodatků.
 5. Půjčené peníze lze používat i jako kontokorent.
 6. Nejsou vyžadovány žádné platby předem.
 7. A pro získání takové půjčky stačí dát do zástavy nemovitost svoji nebo někoho, kdo se je ochoten za žadatele zaručit, načež si lze půjčit až sedmdesát procent odhadní ceny této nemovitosti.

A to je přece skvělé a fér.